Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Formularz zgłoszeniowy
Potrzebujesz wyceny?
Wypełnij formularz
Formularz kontaktowy
Umów się na spotkanie?
Napisz do nas
Skontaktuj się z nami! InterTrans - Przeprowadzki Warszawa
Potrzebujesz szybkiej informacji?
Zadzwoń! +48 22 728 90 75
Kulturalne przeprowadzki! InterTrans - Przeprowadzki Warszawa
Kulturalne przeprowadzki
Mecenat InterTrans

Przeprowadzki indywidualne

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu z powodzeniem realizujemy przeprowadzki mieszkań, domów, rezydencji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wachlarz usług, począwszy od mniej skomplikowanych przeprowadzek po kompleksowe przeprowadzki wymagające zaangażowania odpowiednich sił i środków. Dysponujemy pełną gamą materiałów pakowych potrzebnych do przeprowadzki tj.: papier pakowy, folia stretch, folia bąbelkowa, koce, kartony na książki i szkło, kartony na ubrania wiszące, taśmy, etc. Profesjonalne i rzetelne podejście do klienta pozwala nam terminowo i zgodnie z ustaleniami zrealizować powierzoną nam przez Państwa przeprowadzkę. W odpowiedzi na zróżnicowane zapotrzebowanie wariant przeprowadzki dostosowany jest zawsze do oczekiwań naszego klienta.

Z doświadczenia wiemy, że usługa przeprowadzki, jak dobre buty, powinna być "skrojona na miarę". Państwa potrzeby, pytania, pomysły dotyczące przyszłej usługi proponujemy na wstępie omówić na spotkaniu z naszym przedstawicielem. Pozwoli nam to przygotować dla Państwa odpowiednią ofertę i jednocześnie uzyskać od Państwa informacje niezbędne do jak najlepszego wykonania przeprowadzki. Takie działanie daje pewność realizacji w stosunku, jakości do ustalonej ceny oraz zapobiega niedomówieniom związanych z Państwa wymaganiami.. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu umówienia wyceny.

Zakres wykonywanych usług obejmuje:

Koszt przeprowadzki mieszkania wynosi:

Ostateczny, całkowity koszt usługi ustalany jest po spotkaniu i wycenie u klienta. Przygotowanie oferty oraz wycena realizacji są bezpłatne i zupełnie niezobowiązujące.

Zapraszamy do współpracy!

Schemat przeprowadzki
Przeprowadzki prywatne mieszkań i domów Warszawa, InterTrans Profesjonalne Przeprowadzki

Magazynowanie mienia
sprawdź ofertę

Dołącz do nas w Social Media!
Masz pytanie? Potrzebujesz wyceny? Zadzwoń do nas!