Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Formularz zgłoszeniowy
Potrzebujesz wyceny?
Wypełnij formularz
Formularz kontaktowy
Umów się na spotkanie?
Napisz do nas
Skontaktuj się z nami! InterTrans - Przeprowadzki Warszawa
Potrzebujesz szybkiej informacji?
Zadzwoń! +48 22 728 90 75
Kulturalne przeprowadzki! InterTrans - Przeprowadzki Warszawa
Kulturalne przeprowadzki
Mecenat InterTrans

Przeprowadzki firmowe

Jesteśmy firmą działającą na rynku od 1999 roku i w ciągu tych lat nabraliśmy dużego doświadczenia przy realizacji przeprowadzek małych firm jak i dużych przedsiębiorstw.

Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę od momentu spotkania z naszym przedstawicielem, który przedstawi Państwu różne warianty realizacji przeprowadzki, poprzez proces tworzenia harmonogramu dostosowanego do Państwa potrzeb, realizację przeprowadzki i kończąc na serwisie "po przeprowadzkowym", kiedy nasza ekipa zapewni pomoc po przeprowadzce i odbierze puste opakowania. Pragniemy zapewnić, że wszystkie prace wykonywane przez naszą firmę są zgodnie z zasadami BHP, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa zarówno pracowników jak i przenoszonego mienia (polisa ubezpieczeniowa firmy).

Posiadane doświadczenie, kulturalna i wykwalifikowana kadra, nowoczesny sprzęt, duża elastyczność realizacji przeprowadzki jest gwarancją sprawnej realizacji przeprowadzki Państwa firmy, biura, lokalu.

Orientacyjny koszt przeprowadzki 1 stanowiska pracy to: 110-280zł netto.

W cenie zawarte jest:

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani usługą przeprowadzki Waszego biura, sprawnie i na wysokim poziomie prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem w celu umówienia spotkania. Omówimy na nim szczegóły przeprowadzki uwzględniając Państwa uwagi i życzenia oraz ustalimy cenę / kosztorys za przeprowadzkę.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Schemat przeprowadzki
Przeprowadzki prywatne mieszkań i domów Warszawa, InterTrans Profesjonalne Przeprowadzki

Magazynowanie mienia
sprawdź ofertę

Dołącz do nas w Social Media!
Masz pytanie? Potrzebujesz wyceny? Zadzwoń do nas!